Rezultati

Rezultati Utrke ubrzanja na 402 m u reziji AMK NITRO  18.10. – 19.10.2014

 

Nedjelja 19.10.2014.

KLASA 17 VRIJEME
30.Mulahasanović Alden 17,253
67.Beganović Emir 17,407
68.Brkić Amel 17,171
KLASA 16 VRIJEME
61. Zlomislić Davorin 16,079
51. Malkoč muamer 16,284
70. Husić Merdin 16,287
KLASA 15 VRIJEME
10. Bilić Goran 14,883
53. Komarica Damir 15,124
57. Šehić Haris 15,637
KLASA 14 VRIJEME
11. Muharemagić Davor 14,148
64. Sabljić Sead 14,399
43. Sijerčić Esad 14,203
KLASA 13 VRIJEME
41. Sirćo Dženan 13,535
26. Dželilović Kenan 13,675
32. Ostojić Dalibor 13,670
KLASA 12 VRIJEME
50. Agić Sead  12.553
Subota 18.10.2014.g. 

KLASA 17 VRIJEME
12.Brajković Dragan 16,862
30. Dedić Lejla 18,757
KLASA 16 VRIJEME
48. Husić Benazir 16,319
18. Grčević Sandro 16,664
40. Saranović Asmir 16,318
KLASA 15 VRIJEME
26. Čusto Admir 15,001
24. Šabanović Kenan 15,032
20. Husić Merdin 15,244
KLASA 14 VRIJEME
14. Kurečić Kristijan 14,028
34. Marević Tomislav 14,934
32. Ambruž Joško 14,396
KLASA 13 VRIJEME
46. Paunovski Vladmir 13,336
6. Bilić Zoran 13,522
Najbrza klasa
KLASA 12 VRIJEME
28. Agić Sead 12,332

 

 

 

10.g. Street Race-a u BiH – Mostar 11.05.2014.

Klasa 13
1. Sirćo Dženan
2. Anes Raščić
3. Mustafa Salanović

Klasa 14
1. Slavko Petrović
2. Tiro Haris
3. Sanin Smajkan

Klasa 15
1. Ljubić Alen
2. Amar Mušović
3. Almir Arnautović

Klasa 16
1. Elvir Herenda
2. Šehić Haris
3. Hrvoje Gugić

Klasa 17
1. Muamer Malkoč
2. Cigić Almir

RB: Ime i prezime RT TT ET Vrsta
3 Esad Sijerčić 0,698 13,993 14,191 Kvalifikacije
4 Slavko Petrović 0,962 13,667 14,129 Kvalifikacije
6 Milorad Milezovic 0,817 14,33 14,647 Kvalifikacije
7 Sandro Grčević 0,594 15,374 15,468 15 klasa
8 Senin Smajkan 0,783 14,47 14,753 Kvalifikacije
9 Kenan Šabanović 0,546 13,721 13,767 13 klasa
10 Mirza Bahtić 0,566 15,915 15,981 16 klasa
11 Hrvoje Gugić 0,812 15,861 16,173 16 klasa
12 Nijaz Gušo 0,617 13,268 13,385 13 klasa
13 Dzemal Čatić 0,949 15,788 16,237 16 klasa
14 Ajdin Šuta 0,814 15,474 15,788 Kvalifikacije
15 Amel Brkić 1,1 14,912 15,512 15 klasa
16 Anes Raščić 0,596 13,128 13,224 13 klasa
17 Džeililović Kenan 0,664 13,81 13,974 13 klasa
18 Alen Silajdzić 0,563 14,557 14,62 15 klasa
19 Hasan Vrabac 0,792 15,928 16,22 15 klasa
20 Anel Tafić 0,886 15,829 16,215 16 klasa
21 Dino Nožica 0,777 15,981 16,258 16 klasa
22 Nihad Podrrug 1,153 16,01 16,663 16 klasa
23 Haris Tiro 0,727 14,223 14,45 14 klasa
24 Alem Handžić 1,794 14,9 16,194 Kvalifikacije
25 Samir Rizvanović 0,682 14,429 14,611 14 klasa
26 Senad Harbaš 0,783 15,426 15,709 16 klasa
27 Josip Oberan 0,61 20,991 21,101 Kvalifikacije
28 Adi Japalak 0,667 15,785 15,952 16 klasa
29 Elvir Herenda 0,701 15,667 15,868 16 klasa
32 Nermin Ligata 0,734 15,069 15,303 15 klasa
33 Sadin Bogilović 0,505 15,808 15,813 15 klasa
34 Admir Čusto 0,665 14,212 14,377 Kvalifikacije
35 Amar Mušović 0,953 14,697 15,15 15 klasa
36 Muamer selimović 0,718 15,66 15,878 Kvalifikacije
37 Muamer Malkić 1,059 16,599 17,158 17 klasa
38 Kemal Delalić 0,616 15,985 16,101 17 klasa
39 Šehić Haris 0,87 15,669 16,039 16 klasa
40 Amar Balić 0,703 15,204 15,407 16 klasa
41 Dzenan Sirco 0,717 12,649 12,866 13 klasa
42 Mustafa Salanović 0,669 12,922 13,091 Kvalifikacije
43 Mucić Pero 1,226 14,359 15,085 Kvalifikacije
44 Irvin Ibrović 1,306 14,357 15,163 15 klasa
45 Alen Ljubić 0,741 15,033 15,274 15 klasa
46 Zlatan Ibrović
47 Marko Marković 0,67 15,337 15,507 Kvalifikacije
48 Šejtanić Adis 0,635 15,961 16,096 Kvalifikacije
49 Dado Bajgorić
50 Sadin Čorić 0,697 16,151 16,348 Kvalifikacije
51 Cigić Almir 0,927 17,833 18,26 17 klasa
52 Kenan Korda 0,971 16,078 16,549 16 klasa
53 Zemanić Elvis
54 Darko Ramljak 0,771 15,645 15,916 Kvalifikacije
55 Livaja Augustin 0,681 16,633 16,814 16 klasa
56 Paradžik Dario 0,772 15,259 15,531 15 klasa
57 Armin Solak 1,172 15,638 16,31 16 klasa
58 Knezović Marko 0,784 14,772 15,056 15 klasa
59 Zoran Bilić 0,54 13,83 13,87 Kvalifikacije
60 Goran Bilić 0,92 15,257 15,677 16 klasa
61 Viktor Jerkić 0,63 14,638 14,768 Kvalifikacije
62 Haris Mehić 0,942 16,239 16,681 17 klasa
63 Kurečić Krisitja 0,692 15,218 15,41 Kvalifikacije
64 Emil Martinović 1,038 15,355 15,893 15 klasa
65 Husić Merdin 0,898 15,337 15,735 15 klasa
66 Baja Husić 0,553 16,026 16,079 16 klasa
67 Ivo Leženić 0,578 15,889 15,967 16 klasa
68 Emir Kapić 1,109 14,341 14,95 Kvalifikacije
69 Almir Arnautović 0,738 15,145 15,383 15 klasa
70 0,879 16,599 16,978 16 klasa
71 Marko Zelenika 0,744 15,977 16,221 Kvalifikacije

Old School Street Race – Mostar 30.06.2013.

KLASA 17

1. Marković Marko
2. Senad Harbaš
3. Lojić Aldin

KLASA 16

1. Emil Martinović
2. Zoran Bilić
3.Alen Silajdžić

KLASA 15

1. Sead Joldo
2. Kenan Šabanović
3. Velimir Čarapić

KLASA 14

1. Slavko Petrović
2. Armin Čutuna
3. Mirza Čaušević

KLASA 13

1. Saniel Dabić
2. Sirćo Dženan
3. Pero Mucić

RBR

Ime i prezime

RT

TT

ET

Vrsta

1. Čopra Adis 0,776 15,110 15,386 1.testna vožnja
2. Milorad Melezović 0,629 14,232 14,361 2.testna vožnja
3. Adis Delić 0,613 15,081 15,194 1.krug klasa 15
4. Pero Mucić 0,632 13,778 13,910 2.krug klasa 14
5. Alen Handžić 0,571 14,738 14,809 kvalifikacije
6. Goran Bilić 1,083 13,192 13,775 2.testna vožnja
7. Armin Čutuna 0,583 13,967 14,050 2.krug klasa 14
8. Zoran Bilić 0,889 15,476 15,865 2.testna vožnja
9. Senad Harbaš 0,736 15,956 16,192 2.testna vožnja
10. Dragan Brajković 0,532 15,704 15,736 1.testna vožnja
11. Jerkić Viktor 1,444 15,834 16,778 2.testna vožnja
12. Bebek Zoran 0,920 16,156 16,576 1.krug klasa 16
13. Bruno Herceg 1,121 16,074 16,695 kvalifikacije
14. Velimir Muratčauš 0,712 13,895 14,107 2.krug klasa 14
15. Jocović Denis 0,931 15,056 15,487 2.testna vožnja
16. Kenan Šabanović 0,594 14,625 14,719 finale klasa 15
17. Emil Martinović 0,965 15,573 16,038 3.krug klasa 16
18. Saniel Dabić 0,563 13,289 13,352 finale klasa 13
19. Ramljak Darko 0,783 15,855 16,138 2.testna vožnja
20. Irfan Muharemović 0,805 15,708 16,013 2.testna vožnja
21. Kuko Tarik 0,715 18,016 18,231 2.testna vožnja
22. Lojić Aldin 0,856 16,404 16,760 1.testna vožnja
23. Džanko Edin 0,706 15,133 15,339 1.krug klasa 14
24. Sirćo Dženan 0,710 12,918 13,128 1.testna vožnja
25. Raščić Anes 0,598 14,873 14,971 2.krug klasa 15
26. Čaušević Mirza 0,669 13,157 13,326 1.testna vožnja
27. Amer Hodžić 0,806 14,329 14,635 1.krug klasa 14
28. Muamer Malkoč 0,767 15,066 15,333 1.testna vožnja
29. Nožica Dino
30. Slavko Petrović 0,704 14,028 14,232 3.krug klasa 14
31. Alen Silajdžić 0,534 16,059 16,093 1.krug klasa 16
32. Amar Mušović 0,814 15,601 15,915 2.krug klasa 15
33. Zlatan Ibrović 0,581 17,689 17,770 1.testna vožnja
34. Bekir Nogo 0,574 15,294 15,368 2.testna vožnja
35. Sead Joldo 0,970 14,141 14,611 finale klasa 15
36. Velimir Čarapić 0,668 15,253 15,421 2.krug klasa 15
37. Marković Marko 0,716 16,830 17,046 finale klasa 17
38. Mičukić Dragan 1,446 15,034 15,980 1.testna vožnja
39. Kemal Delalić 0,988 16,161 16,649 1.krug klasa 16
40. Mario Lovrić 0,648 15,544 15,692 1.krug klasa 15
41. Sandro Grčević 0,667 18,134 18,301 1.krug klasa 17
42.
43. Kristijan Kurečić 0,907 17,216 17,623 1. krug klasa 17
44. Srđan Zurovac 0,623 15,991 16,114 1. krug klasa 16

Pored takmičara, u revijalnom dijelu utrke nastupili su i motociklisti i to u dvije  klase, do 750 kubika i iznad 750 kubika, a najbolje izmjerno vrijeme bilo je 10.8 sec na 402m.

Najbrži automobil BiH, vlasnika Romana Jurišića, u fazi testiranja odvozio je izvrsnih 11.0 sec, cime je potvrdio da kompletiranjem radova stremi ka izvrsnom rezultatu.

04.08.2013 na istoj lokaciji, uz nadamo se lijepo vrijeme, održat će se TEST DAY, gdje će svi zainteresovani za skromnih 10 KM, moći da testiraju svoj automobil, nebrojeno puta, sa razlicitim postavkama.
Pouceni iskustvom sugerišemo da ponesete kremu za suncanje, dovoljno hladnih napitaka i neizostavno opremu za rostilj, koja svakako dolazi kao sastavni dio svakog automehaničarskog alata.

AMK RT & NITRO
info@honda.ba

 

Click here for reuse options!
Copyright 2013 HONDA

The power of dreams

%d bloggers like this: